Chatka se saunou, zvukovou lázní a odpočinkovou zónou u jezírka

Relaxovat můžete po celý rok! Užijte si v zimních měsících celou zahradu jen a jen pro sebe.

 

 

Rezervovat

Chatka se saunou, zvukovou lázní a odpočinkovou zónou u jezírka

Naše dřevěná chatka nabízí odpočinek od každodenního stresu. Máme pro vás privátní sudovou saunu (s kamny na elektřinu), venkovní sprchu a veškeré domácí lázeňské vybavení, které potřebujete pro relaxaci. Znáte zvonkohru koshi, deštnou hůl, kalimbu, kokiriko, agogo…? To jsou nástroje, které na vás čekají. Rozezněte je a nechte se naladit na jejich vibrace. Nebo se ponořte do zvuků,  tónů a zkuste vnímat hudbu a vytvořte si svoji zvukovou lázeň. Odpočívat můžete u jezírka, projít se po zahradě, natrhat si čerstvé ovoce nebo jen pozorovat přírodu kolem vás.

Chatka v naší zahradě nabízí přespání pro dvě osoby. Od roku 2022 je v chatce nový nábytek od našeho šikovného truhláře s prostornou postelí 2x2m.

V chatce je plně vybavená kuchyň (lednice, indukční deska, kávovar, nádobí, toustovač, topinkovač…) a koupelna se sprchovým koutem a WC. Chatku si můžete vytopit elektrickým topením. U chatky je krytá terasa s posezením. Zhoupnout se můžete v závěsném křesle od české designerky Lindy Vrňákové LIV. Před chatkou je velké keltské ohniště, privátní sudová sauna se sprchou, po jejíž návštěvě si můžete odpočinout na lehátku u jezírka.

Chatka je v provozu celoročně!

Od listopadu do května máte celou zahradu glampingu jen a jen pro sebe. Přijeďte se přesvědčit, že v sauně a s hrnkem horké čokolády je i v zimě u nás krásně…

Co nemusíte vozit?

Na místě je k dispozici veškeré vybavení pro domácí lázně (masážní baňky, podložky, míčky, aromaterapie). Nechybí přírodní kosmetika, župany, ručníky, fén na vlasy.

Volně pro vaše užití je připravený čaj, včetně domácích bylinkových sypaných směsí, káva a základní ochucovadla. Bylinky si můžete natrhat čerstvé přímo na zahradě.
V lednici budou připravená kvalitní vína, prosecca, pivo, nealko nápoje a pár dobrot dle aktuální nabídky (např. paštika, marmeláda, oříšky, snídaňové kaše…).

Chatka Glamping Mileč

Jak pobyt probíhá?

Check-in i check-out probíhá online. Ale nemusíte se bát, budeme pro vás k dispozici a s čímkoliv poradíme a pomůžeme i na dálku. Ubytování je možné od 15:00, pokud se předem nedomluvíte jinak. Auto zaparkujete na zahradě hned za vraty, je tedy po celou dobu v bezpečí. Dle obdržených instrukcí se ubytujete.
V den odjezdu hodíte do 11:00 klíče do schránky, otevřete vrata a plni energie se vracíte domů.

Ceník

cena zahrnuje:
– neomezenou privátní saunu (vytápění na elektřinu)
– dřevo na oheň, spotřebované energie
ručníky, župany, přírodní kosmetiku, aromaterapii
– domácí lázeňské vybavení
– kávu, čaj

cena noc/chatka (kromě prázdnin)

neděle – čtvrtek … 4 240,-
pátek – sobota … 5 520,-

cena o prázdninách 1. 7. – 31. 8. 

noc/chatka … 5 520.-

rezervace min. 2 noci
víkendové rezervace min. pátek – neděle

cena za úklid (za celý pobyt)
690,-

vouchery

Vouchery Amazing places: do poznámky v rezervaci napište prosím, kód a hodnotu voucheru, pobyt neplaťte a přijde vám pouze faktura na případný doplatek.

Vouchery Glamping Mileč: do poznámky prosím napište kód a počet nocí nebo hodnotu voucheru, a pobyt neplaťte.

Rezervace chatky

rezervacni formular

Další informace

Potraviny nejblíž nakoupíte v Nepomuku (2 km).

Nejbližší restaurace je v Nepomuku – Zlatá Kráva. Vřele doporučujeme Angusfarm v Soběsukách (4,5 km).

Okolí je ideální pro cyklistiku i pěší výlety. Zelená hora (Černí baroni), pramen Kloubovka, Soběsuky, zámek Žinkovy, Ždírecká dřevěná zoo, Blatná – zámek a lihovar (vyhlášené slivovice baron Hildprandt), Písek…

Pobyt není vhodný pro pejsky ani jiné domácí mazlíčky.

Wifi v místě.

Zahrada Glamping Mileč

Rezervace - stan

Rezervace - igloo

Rezervace - chatka